20 грудня 2021, 07:18

Данилов розповів, коли буде введено воєнний стан в Україні

На сьогоднішній день немає причин для запровадження воєнного стану в Україні, повідомили у РНБО.

Данилов розповів, коли буде введено воєнний стан в Україні

Секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що питання, пов'язані з можливістю запровадження в Україні військового стану, будуть ухвалюватися з урахуванням усіх обставин у країні. На сьогоднішній день немає причин для запровадження особливого правового режиму.

Про це він розповів в інтерв'ю Апостроф TV.

"Якщо вони (обставини – ред.) завтра з'являться, одразу будуть прийняті відповідні рішення", - повідомив секретар.

Данилов запевнив, що ситуація, яка сталася у 2014 році, "коли військові не захищали країну", більше не повториться. Усі структури мають намір діяти відповідно до своїх повноважень і з урахуванням поточної обстановки у країні.

За словами секретаря РНБО, зараз немає підстав, щоб лякати населення запровадженням воєнного стану.

Раніше Данилов розповів про секретний документ, план оборони, який буде задіяний у разі військового вторгнення Росії до України. До оборони держави залучать не лише сектор безпеки, а й органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Секретар РНБО також повідомив про можливість української розвідки бачити на 400 км вглиб території Росії та заявив, що влада має докладну інформацію про пересування російських військ у прикордонних з Україною районах.

Крім цього, Данилов пояснив, чому Україна сьогодні не розглядає можливість звільнення окупованої частини Донбасу військовим шляхом. Секретар повідомив, що такий сценарій спричинить великі людські жертви.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини