19 грудня 2021, 15:20

Російський боксер Чанієв відмовився від прапора Росії у бою з Берінчиком в Україні та знайшов заміну

Російський боксер Чанієв під час заходу відмовився від демонстрації прапора Росії.

Російський боксер Чанієв відмовився від прапора Росії у бою з Берінчиком в Україні та знайшов заміну

Срібний призер Олімпійських ігор 2012 року українець Денис Берінчик здобув перемогу у бою з російським боксером Ісою Чанієвим. Їх поєдинок відбувся у ТРЦ "Термінал" у рамках боксерського вечора у Броварах.

Проте користувачі соціальних мереж звернули увагу на цікавий момент поведінки російського боксера інгушського походження. Чанієв, який народився у Назранівському районі Республіки Інгушетія, вирішив не використовувати прапор Росії на заході в Україні.

На опублікованих фотографіях можна побачити, що Чанієв вийшов на бій із прапором Інгушетії. Від російської символіки представники РФ відмовилися з невідомих причин. На інших боях команда Чанієва державний прапор Росії у рингу активно використовувала.

Фотографію росіян із прапором Інгушетії на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram опублікував український боксер Берінчик, який переміг у поєдинку. Берінчик традиційно для себе використав прапор України під час церемонії оголошення результатів. Боксер регулярно демонструє активну проукраїнську громадянську позицію.

Зазначимо, що Інгушетія має власний прапор, який дуже відрізняється від російського за кольором і дизайном.

Держпрапор Інгушетії є прямокутним полотнищем білого кольору, у центрі якого розміщений солярний знак у формі червоного кола з трьома променями, що відходять від нього, кожен із яких закінчується незавершеним кругом.

Користувачі соціальних мереж вважають, що команда російського боксера побоювалася агресивної реакції з боку українських вболівальників, які заповнили боксерську залу.

Ввечері 18 грудня у Броварах боксер з України Денис Берінчик на рингу захистив свій титул чемпіона WBO International у легкій вазі у бою з росіянином Ісою Чанієвим. У Мережі бій прозвали "безкомпромісною рубкою", передає Діалог.UA. Боксери протрималися всі 12 раундів цього напруженого бою. За його підсумком вердикт суддів був однозначним. Вони віддали перемогу більш технічному бійцю – Берінчику (116:112, 118:110, 118:111).

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Берінчик побив Лобова у бою на голих кулаках: ексросіянин не вийшов на 5-й раунд.

Ми також писали, що зірка українського боксу Денис Берінчик мало не втратив життя.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини