18 грудня 2021, 08:06

Гогілашвілі про агресивну поведінку з поліцією: "Що здивувало?"

Колишній заступник міністра МВС Олександр Гогілашвілі вперше після громадського резонансу прокоментував свою сварку із силовиками на блокпосту у Донецькій області та у Києві.

Гогілашвілі про агресивну поведінку з поліцією: "Що здивувало?"

Ексзаступник голови МВС Олександр Гогілашвілі запевняє, що останнім часом його емоційний стан залишав бажати кращого, і на це є кілька дуже вагомих причин.

Проте коли журналістка "Бабеля" зазначила, що його знайомі з МВС були здивовані поведінкою Гогілашвілі, а потім поцікавилася, навіщо він так поводився, знаючи, що всі знімають на відео, колишній ТОП-чиновник відповів: "Що здивувало?"

За його словами, у 2019 році, приблизно через три місяці після призначення до МВС, було здійснено спробу замаху. Машину посадовця розстріляли. Розповісти деталей він не може, бо це таємниця слідства.

"Була погроза сім'ї. І я живу у такому стані. Я перейшов дорогу у цій країні такій кількості людей, які торгують наркотою досі", – запевняє Гогілашвілі.

На його думку, за замахом стоїть фірма з Росії, яка виробляє та торгує амфетаміном. Вона встигла розпочати свій "бізнес" в Україні та має підтримку серед представників Нацполіції, МВС, прокуратури, СБУ.

Нагадаємо, ім'я Олександра Гогілашвілі було практично невідомим в Україні до того, як ЗМІ почали публікувати його відео з "наїздами" на силовиків спочатку на блокпосту на Донеччині, де не впізнали його "еб**ло", а потім у Києві.

Президент Володимир Зеленський попросив розглянути можливість звільнення топчиновника із МВС, а 13 грудня Гогілашвілі сам написав заяву.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини