"Гаряче" відео з Києва, де під Радою тривають сутички мітингувальників із поліцією
Учасники акції у центрі Києва палять фаєри, кидають петарди та димові шашки.
У п'ятницю, 17 грудня, фізичні особи-підприємці вже вдруге за цей тиждень вийшли на мітинг під Верховну Раду.
Незабаром після старту акції почалися бійки протестуючих представників ФОП і поліції. Причиною конфлікту стала спроба перекрити дорогу. Рух у центрі Києва ускладнений. Значні затори утворилися в урядовому кварталі на вулицях Грушевського та Інститутській.
ТГ-канал "Український діалог" опублікував кадри з місця подій.
На відео зафіксовано сутички протестувальників із силовиками. Правоохоронці підтягують підкріплення та затримують найбільш буйних. Ті, своєю чергою, палять фаєри, кидають петарди та димові шашки.
ФОП-івці вимагають від депутатів не запроваджувати з 1 січня 2022 року реєстратори розрахункових операцій (РРО) для підприємців, які працюють у сфері малого бізнесу.
Зазначимо, що сьогодні на позачерговому засіданні нардепи мають розглянути законопроєкт щодо відстрочення застосування касових апаратів.
Акція протесту проти співпраці України з МВФ, що відбулася у Києві, свідчить про те, що невдоволення українців зростає. Подальша робота із Фондом може обвалити рейтинги нинішньої влади.
Раніше повідомлялося, що у центральній частині столиці помітили величезне скупчення поліції та бійців Національної гвардії України, які перекрили технікою низку вулиць.
Нагадаємо, за даними заступника голови КМДА з муніципальної безпеки Андрія Крищенка, з наступного тижня (20 грудня) розпочнеться інформаційна кампанія, а за кілька тижнів включатимуться сирени та проводитимуться навчання, щоб люди не панікували та розуміли, що робити в умовах надзвичайної ситуації військового характеру.
Останні новини
"Ми танцюємо..." – глава МЗС Литви Ландсбергіс зробив резонансну заяву про вплив Росії на ОБСЄ
16:08"Нам і шпигуни не потрібні", – Маломуж заявив, що мають терміново зробити Зеленський і Залужний
15:37"Шахеди", запущені Росією по Україні, приземлилися на підконтрольні окупантам Єйськ і Крим – причини
13:44Уперше в історії РФ: Путін підписав закон про бюджет на 2024 рік із рекордними витратами – ISW
07:53Час відвідати й Україну: Маск змінив своє ставлення до тероризму після поїздки до Ізраїлю, кадри
07:46"Для боротьби з вторгненням Путіна", – сенатор Келлі показав F-16, на яких тренуються українці
07:43