У Донецьку чоловік з автоматом увірвався до магазину та відкрив безладну стрілянину
У окупованому Донецьку чоловік відкрив вогонь з автомата у магазині – його ліквідували.

Увечері 16 грудня чоловік учинив збройний напад на магазин в окупованому Донецьку.
Інформацію підтвердили у МВС невизнаної "ДНР", передає Діалог.UA.
За даними окупантів, нападник був "у неадекватному стані". Він, озброївшись автоматом, здійснив пограбування магазину.
“Зажадав гроші, відкрив хаотичну стрілянину, поранив одного з продавців і втік”, - повідомили у “ДНР”.
Бойовики невдовзі розшукали розбійника та застрелили його.
Примітно, що, за даними окупантів, нібито нападник був місцевим 50-річним безробітним алкоголіком. Особу вони розкривати не стали. Проте з огляду на наявність у чоловіка автомата можна припустити, що він міг воювати проти української армії в угрупованнях “Л/ДНР”.
Постраждалу продавщицю госпіталізовано. Про стан її інформації немає.
Раніше у Донецьку під час розмінування боєприпасу у селищі шахти "Трудівська" підірвалися два бойовики.
Ми також писали, що у Донецьку бойовики у "віджатому" храмі мормонів влаштували "Руський дім".
Останні новини
Анапа продовжує потопати у мазуті: туристи виходять із моря у плямах, розкриваючи брехню чиновників
16:44СБУ викрила одеського вантажника, який реєстрував Starlink для окупантів за завданням спецслужб РФ
14:30Штурмів стало вдвічі менше: у ЗСУ розповіли, як вибивання логістики окупантів впливає на фронт
14:22