14 грудня 2021, 15:42

"Справжня кротівня", – Геращенко через справу Гогілашвілі висунула претензії ОП

Ірина Геращенко з трибуни Верховної Ради закликала владу пояснити про призначення на посаду заступника голови МВС Олександра Гогілашвілі.

"Справжня кротівня", – Геращенко через справу Гогілашвілі висунула претензії ОП

Депутат від “Європейської солідарності” з трибуни Верховної Ради 14 грудня закликала владу пояснити, чому Олександр Гогілашвілі отримав посаду заступника міністра внутрішніх справ.

Виступ Геращенко транслював телеканал "Прямий", передає Діалог.UA.

"Три роки тому українці закохалися, повірили в нові обличчя... Одну з цих морд нещодавно (...) після абсолютного хамства на блокпосту (...) звільнили з посади", – заявила Геращенко, маючи на увазі Гогілашвілі.

Вона закликала владу дати відповідь, чому цей персонаж із досить сумнівним минулим зміг отримати таку високу посаду. Відповідальними за те, що сталося, вона назвала президента Володимира Зеленського та ексголову МВС Арсена Авакова.

Депутат повідомила про плани “Європейської солідарності” домогтися того, щоб винних за призначення Гогілашвілі покарали.

Геращенко також назвала “справжньою кротівнею” Офіс президента.

"Працюють кроти, і ти вже навіть не знаєш їхніх прізвищ... Керують секретарки, які там навіть не оформлені на роботу й отримують зарплату у "Кварталі 95"... Маша (дружина Гогілашвілі – ред.) у нас сьогодні кермує країною", – заявила представниця "Європейської солідарності".

Контекст

Інцидент із Гогілашвілі трапився ще 8 грудня. Заступник міністра влаштував скандал на блокпосту в ООС через те, що поліцейські його не впізнали. Чиновник погрожував правоохоронцям, висловлював нецензурні слова та навіть агресивно кидався.

Коли відео з місця події потрапило до Мережі, реакція української громадськості була вкрай гострою. Люди вимагали негайної відставки Гогілашвілі. Підтримав ідею про звільнення й особисто президент Зеленський.

У результаті заступник міністра написав заяву про відставку за власним бажанням. Кабмін уже його звільнив.

Важливо, що скандал через Гогілашвілі не вщухає. З'ясувалися дуже цікаві подробиці про звільненого заступника міністра. Виявилося, що він до 2010 року жив у РФ, де, за даними ЗМІ, міг мати проблеми із законом. Крім того, він був помічником відомого російського боксера Миколи Валуєва, який сьогодні є депутатом Держдуми від керівної партії "Єдина Росія".

Дружина Гогілашвілі, як виявилося, є особистим секретарем Зеленського.

Крім того, з'ясувалося, що на момент зайняття посади у Гогілашвілі не було вищої освіти та досвіду роботи, необхідного для посади заступника міністра.

Раніше Зорян Шкіряк заявив: "Гогілашвілі призначили на особисте прохання президента Зеленського".

Ми також писали, що нардепи готують запит до МВС з ультиматумом щодо Гогілашвілі.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини