13 грудня 2021, 13:17

Депутат від "Слуги народу" Дануца порівняв Росію із "сусідом-ґвалтівником"

Депутат від "Слуги народу" не зміг відповісти на питання щодо російської агресії та на те, як захиститись у цьому випадку Україні.

Депутат від "Слуги народу" Дануца порівняв Росію із "сусідом-ґвалтівником"

Сьогодні, 13 грудня, нардеп Олександр Дануца не зміг виразно відповісти, як протистояти агресії з боку Росії та як у цьому випадку вчинити Україні. Усю цю непросту ситуацію на кордоні з Україною депутат порівняв із "сусідом-ґвалтівником".

Депутат ВРУ Дануца у прямому етері на телеканалі "Україна 24" не зміг чітко відповісти журналістам на питання про можливе вторгнення з боку Росії та на те, як у цьому випадку Україні себе захистити.

Журналісти у прямому етері обговорювали питання через складну ситуацію на кордоні з Росією. Ексспецпредставник США по Україні Курт Волкер окреслив відразу п'ять загроз із боку Росії та назвав можливу дату вторгнення.

Після цього українські журналісти поцікавилися відповіддю на це ж питання в Олександра Дануци, який у ВРУ представляє комітет із питань правоохоронної діяльності.

Депутат осоромився, коли ситуацію на кордоні з Росією порівняв із "сусідом-ґвалтівником". "Ви дізналися, що ваш сусід зґвалтував жінок на районі..." – навів приклад Дануца.

Представники ЗМІ попросили озвучити ситуацію без прикладів. Однак і на це питання Дануца до ладу не зміг відповісти. Він сказав, що убезпечити ситуацію на кордоні можна, лише посиливши присутність своєї армії.

Нагадаємо, Олександр Дануца народився у 1980 році у Малій Вісці на Кіровоградщині. Закінчив Кропивницький держтехуніверситет. Працював у медіагрупі "Весь Кіровоград". У 2002 році балотувався до місцевої міськради від партії УНР. У 2012 році балотувався від партії "Україна-вПеред!", а у 2015 – від партії "Солідарність". У 2019 році пройшов у ВРУ від "Слуги народу".

Нещодавно Дануца заявляв про те, що медійна атака на президента України була скоєна естонським бізнесменом Гілларом Тедером. Депутат нібито має всі докази.

Раніше українські ЗМІ стверджували, що колишній депутат від "Слуги народу" Разумков переписав весь свій гральний бізнес на друзів-депутатів.

Нагадаємо, ЗМІ опублікували розслідування про те, як Арахамія через підставну фірму з ОАЕ закуповував для України електрику у Білорусі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини