9 грудня 2021, 15:13

СБУ виявила тіло водія BlaBlaCar Тараса Познякова, який зник п'ять років тому

Співробітники СБУ виявили тіло водія BlaBlaCar Познякова, яке шукали п'ять років: з'явилися нові обставини злочину.

СБУ виявила тіло водія BlaBlaCar Тараса Познякова, який зник п'ять років тому

Співробітники СБУ виявили тіло водія BlaBlaCar Тараса Познякова на відрізку траси Житомир – Київ між селищами Гурівщина та Бузова. У відомстві перевіряють відомості, що вказують на ймовірність вбивства на замовлення, передає Діалог.UA, посилаючись на власні джерела.

У відомстві уточнили, що до пошуку залучили екскаватори та спецобладнання – георадар EASY RAD – GPR, який застосовується ГШ ЗСУ для пошукових операцій.

Пошук локації поховання тіла Познякова ускладнювався зміною рельєфу за 5,5 року, що минули з моменту злочину. Спочатку слідчі порушили справу за фактом умисного вбивства. Санкція статті передбачає тюремний термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Тіло водія виявили ще коли було тепло, проте його не відразу впізнали. Наразі експертизу завершили та з'ясувалося, що останки належать Познякову.

Два роки тому райсуд Київської області засудив Голуба до довічного ув'язнення. Пізніше слідчі ДСУ отримали відомості щодо обставин вбивства Тараса на трасі, місця поховання його тіла, а також нових обставин тяжкого злочину.

Нагадаємо, водія BlaBlaCar Тараса Познякова було вбито. Львів'янина розстріляли з пістолета ТТ у машині.

Раніше ексбійця "Правого сектора Закарпаття" з позивним "Тоф" затримали за підозрою у вбивстві водія BlaBlaCar Познякова.

Голуб зізнався, що водія BlaBlaCar Познякова вбили, і повідомив, де приблизно закопане його тіло.

Чотири роки тому повідомлялося, що тіла вбитого так і не знайшли, а колишній член "Правого сектору" Голуб може вийти на свободу

Автор: Влад Коваленко

Останні новини