3 грудня 2021, 13:47

Директор Будинку вчених, у якому прогриміла "голодна блогерська туса", помер у мерії Львова

Директор Будинку вчених Львова Роман Славітіч помер у будівлі міської ради. Він потрапив у скандал через "голодну блогерську тусу".

Директор Будинку вчених, у якому прогриміла "голодна блогерська туса", помер у мерії Львова

Вранці 3 грудня помер 75-річний Роман Славітіч. Він був директором львівського Будинку вчених, де блогери влаштували скандальну "голодну тусу" у День пам'яті жертв Голодомору.

Про смерть урядовця повідомила пресслужба Львівської міськради.

Славітічу стало зле прямо у будівлі мерії, він знепритомнів. Попередньо це сталося на зустрічі із заступником мера Львова Андрія Садового.

Співробітники викликали швидку допомогу та намагалися самі реанімувати директора Будинку вчених за допомогою дефібрилятора. Медики, які приїхали на місце, ще близько години намагалися привести пацієнта до тями, проте врятувати його не вдалося.

Будинок вчених, який очолював Славітіч, нещодавно потрапив у гучний скандал. 27 листопада там влаштував еротичну вечірку відомий український блогер-мільйонник Олександр Заліско, грубо порушивши цим карантинні обмеження. До того ж свято відбулося у трагічну для українського народу дату – День пам'яті жертв Голодомору.

Відео з дня народження блогери самі злили до Мережі, за що отримали хвилю обурення від української громадськості. Захід прозвали "голодною тусою".

Заліско пізніше вибачився перед тими, кого образила його "туса". Він запевняв, що нібито забув про трагічну дату.

А роботу Будинку вчених було зупинено місцевою комісією як покарання за порушення карантину.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Москві молодики зірвали показ фільму про журналіста, який розкрив правду про Голодомор в Україні.

Ми також писали, як блогер Івангай заявив, що Дудь вирізав із його інтерв'ю слова про війну на Донбасі та Голодомор.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини