3 грудня 2021, 12:28

Арахамія пояснив, чому Зеленський хоче зустрітися з Путіним

Росія постійно ухиляється від прямих переговорів щодо Донбасу і при цьому намагається посадити за стіл переговорів Зеленського та бойовиків.

Арахамія пояснив, чому Зеленський хоче зустрітися з Путіним

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що на сьогодні немає суттєвих зрушень щодо Мінських угод. Максимум, якого вже було досягнуто, – обмін полоненими та розведення військ на Донбасі. Проте лише прямий діалог Зеленського з Путіним допоможе розв'язати питання регіону.

Арахамія зізнався, що деякі поступи за Мінськими угодами були, як тільки Зеленський став президентом. Однак далі все зайшло у глухий кут, інформує УНІАН.

Москва на рівні дипломатії постійно хоче все виставити таким чином, що Росія не має жодного стосунку до конфлікту на Донбасі. Водночас у Кремлі хочуть посадити за стіл переговорів президента України та ватажків "ДНР" і "ЛНР".

Росія постійно ухилятиметься від теми Донбасу, киваючи у бік ватажків невизнаних "республік", саме тому потрібен прямий діалог Зеленського та Путіна. Фактично це означатиме лише одне: Росія є учасником збройного конфлікту на Сході України.

Ще 1 грудня президент України у ході свого виступу у будівлі Парламенту дав зрозуміти, що не боїться прямих переговорів із Путіним щодо ситуації на Донбасі.

У Кремлі заявили, що президент України хоче обговорити те питання Криму, яке є "частиною Росії", і саме тому Путін поки що не поспішає призначати зустріч Зеленському.

Раніше у Держдумі Росії всі три великі фракції заявили про готовність визнати "ДНР" і "ЛНР", якщо Україна вийде з Мінських угод і "нормандського формату".

Нагадаємо, 1 грудня 2021 року Володимир Зеленський із трибуни Верховної Ради заявив про готовність сісти за стіл переговорів із Володимиром Путіним та обговорити питання Донбасу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини