3 грудня 2021, 10:01

Казанський наочно показав, як у Кремлі різко змінили погляди про населення Донбасу

"Скільки років кричали про "рус**ий світ", а тепер з'ясовується, що руських там немає", – зазначив журналіст.

Казанський наочно показав, як у Кремлі різко змінили погляди про населення Донбасу

Блогер Денис Казанський, який є одним із представників України у Тристоронній контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, опублікував дві заяви прес-секретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова, передає Діалог.UA.

У ранньому варіанті спікер Кремля стверджував, що РФ захищатиме інтереси "російського народу" на Сході України, а напередодні Пєсков оголосив, що на Донбасі живуть українці, і Києву потрібно знаходити спільну мову з ними, а не закликати до переговорів Москву.

"Зупинити війну на Донбасі можна лише шляхом переговорів українців з українцями. Це громадянська війна, яка була спровокована відомими подіями 2014 року", - сказав речник президента Росії, помінявши свою колишню позицію на 180 градусів.

"Не зрозумів, а куди подівся "руський Донбас"? Скільки років кричали про "руський світ", обіцяли захищати росіян Донбасу, а тепер з'ясовується, що руських там немає, а є українці", - запитує журналіст у своєму ТГ-каналі.

Раніше Казанський писав: "як вигідно цинічним дядькам у Москві", так вони і називають мешканців окупованого Донбасу: то українцями, то росіянами.

Нагадаємо, російська влада прокоментувала можливість відновлення повномасштабних бойових дій на окупованій частині Донбасу, звинувачуючи Україну та президента Володимира Зеленського в агресивній риториці.

Повідомлялося, що на тлі загрози російського вторгнення Пєсков заявив про "дуже і дуже тривожну" ситуацію на Донбасі.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини