2 грудня 2021, 13:14

У СБУ прокоментували новину про затримання у Росії трьох її "співробітників"

2 грудня у ФСБ Росії заявили про затримання трьох громадян України, які нібито є "співробітниками" українських спецслужб.

У СБУ прокоментували новину про затримання у Росії трьох її "співробітників"

Згодом у прес-службі СБУ заявили, що люди, про яких йдеться, не є і ніколи не були співробітниками українських спецслужб.

Сьогодні у Росії з'явилася новина про те, що співробітники ФСБ затримали одразу трьох громадян України, які нібито працюють на українські спецслужби, інформує РІА "Новости".

Російські спецслужби стверджують, що батько та син Ковалі були завербовані СБУ у Тернопільській області. Їх закинули на територію Росії з метою виявлення цінної інформації про стратегічні об'єкти супротивника, нібито за виконану роботу їм обіцяли заплатити 10 тисяч доларів.

Під час затримання у Ковалів було вилучено зброю. Також у Росії заявили, нібито обидва зізналися у скоєному та їх завербували у СБУ.

Також у ФСБ відзвітували про затримання "співробітника" ГУР Міноборони України Олександра Цілика. Він також нібито дав свідчення, заявивши, що готував теракти на території Росії. Правоохоронці його затримали у момент "закладання вибухового пристрою".

Ще вдень російські ЗМІ публікували інформацію про те, що українські спецслужби готують провокації та теракти на території Росії. А згодом у ФСБ відзвітували і щодо перших затриманих "співробітниках" спецслужб України.

Раніше ми повідомляли, що співробітники СБУ брали участь у масштабних військових навчаннях "Полісся", які були на кордоні з Білоруссю.

Нагадаємо, у ФСБ заявили про затримання в один день одразу трьох громадян України, які були завербовані співробітниками СБУ та ГУР.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини