1 грудня 2021, 16:57

Арахамія про держпереворот: "На всіх нас чекають цікаві новини від СБУ"

На українців чекають "цікаві новини" від СБУ в рамках інформації про можливий держпереворот, заявив Арахамія.

Арахамія про держпереворот: "На всіх нас чекають цікаві новини від СБУ"

Протягом кількох найближчих тижнів українські спецслужби опублікують нові дані щодо підготовки державного перевороту в Україні. Про це сьогодні у кулуарах Парламенту журналістам заявив лідер фракції "Слуга народу" у ВР Давид Арахамія.

Відео опублікували журналісти на YouTube сторінці видання LB.ua.

За словами політика, на українців чекають "цікаві новини" в рамках інформації про можливий держпереворот.

"Давайте надамо кілька тижнів Службі безпеки України, я думаю, що на всіх нас чекають цікаві новини", – сказав Арахамія.

Відповідаючи на запитання журналістів, він уточнив, що Зеленський у ході пресмарафону не анонсував перевороту, а лише озвучив можливий сценарій. За його словами, до цього причетні представники Росії.

Нагадаємо, голова МВС напередодні звернувся до всіх українців, які планують взяти участь в акціях протесту, анонсованих 1 грудня у Києві.

Москва планувала держпереворот у нашій країні, запевнив голова Кабміну Денис Шмигаль. За його даними, головним завданням Кремля було повалення прозахідного керівництва. Як зазначив прем'єр, Київ має секретні матеріали, які доводять плани РФ "розпалити" переворот в Україні. За його оцінкою, зосередження підрозділів РФ на українському кордоні є частиною заходів Кремля, спрямованих на протидію входженню нашої держави до ЄС.

Нагадаємо, Зеленський заявив про підготовку в Україні 1-2 грудня держперевороту за участю Росії та представників з оточення Ріната Ахметова.

Олігарх уже відповів на слова президента, заявивши, що у них немає жодного слова правди.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини