1 грудня 2021, 16:02

Єрмак прокоментував спецоперацію по "вагнерівцях"

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що він не наказував Василю Бурбі переносити спецоперацію щодо "вагнерівців".

Єрмак прокоментував спецоперацію по "вагнерівцях"

Єрмак зізнався, що побував у ДБР і дав свідчення у справі "вагнерівців". За словами голови Офісу президента України, йому не надходили накази й від Володимира Зеленського.

Вчора, 30 листопада, Андрій Єрмак відвідав ДБР о 8:30 і дав свідчення у справі "вагнерівців". Він заявив, що йому приховувати нема чого. Відповідний пост він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Єрмак наголосив, що не віддавав жодних наказів Бурбі щодо "вагнерівців". До того ж такої спецоперації в Офісі президента України не планувалося, саме тому ані він, ані президент України не давали жодних коментарів щодо "вагнерівців".

Крім того, голові Офісу президента України навіть Зеленський не віддавав жодних наказів щодо "вагнерівців".

Єрмак заявив, що тільки слідство розставить усі крапки над "і" у цій справі. Також він зазначив, що прийшов до ДБР без камер, щоб не влаштовувати шоу.

Раніше ми повідомляли, 26 листопада у рамках пресмарафону президент України заявив, що спецоперацію проти "вагнерівців" організував особисто ексголова ГУР Василь Бурба.

Нагадаємо, Василь Бурба відповів президенту України на звинувачення у зливі операції щодо "вагнерівців".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини