1 грудня 2021, 12:03

Позивний "Да Вінчі": Зеленський у Раді вручив командиру 1-ї штурмової роти "Правого сектора" золоту зірку Героя України

Командир 1-ї штурмової роти ДУК "Правий сектор" під позивним "Да Вінчі" був удостоєний звання Героя України.

Позивний "Да Вінчі": Зеленський у Раді вручив командиру 1-ї штурмової роти "Правого сектора" золоту зірку Героя України

У середу, 1 грудня, командир 1-ї штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Дмитро Коцюбайло (позивний "Да Вінчі") був удостоєний звання "Герой України". Коцюбайло став першим в історії українським добровольцем, удостоєним звання "Герой України".

Коцюбайло отримав найвищу державну нагороду з рук президента Володимира Зеленського, який сьогодні виступив із щорічним посланням у стінах ВР.

"Да Вінчі" широко відомий серед добровольців української армії. У 21 рік він став наймолодшим командиром своєї роти та раніше був нагороджений орденом "Народний Герой України".

Інформаційні агенції зазначають, що після щорічного послання президента у Раді Зеленський провів церемонію нагородження видатних українців за заслуги перед країною. Першим із нагороджених був "Да Вінчі", який здобув золоту зірку героя біля трибуни Верховної Ради під овації депутатів Парламенту.

Коцюбайло з перших днів війни бореться із російськими окупаційними військами на Донбасі, куди прийшов після подій на Майдані, Його було поранено у Пісках під Донецьким аеропортом.

Сьогодні у Раді президент Зеленський анонсував запровадження в Україні "економічного паспорта українця" – рахунків для дітей, на яких накопичуватимуться кошти від сплати за використання надр. Згодом діти зможуть використати накопичені на рахунках гроші на освіту чи житло після досягнення повноліття.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини