1 грудня 2021, 10:49

Щорічне послання президента України до Верховної Ради: онлайн-трансляція

1 грудня президент України Володимир Зеленський виступив із трибуни Верховної Ради зі щорічним посланням.

Щорічне послання президента України до Верховної Ради: онлайн-трансляція

Щороку президент України виступає зі щорічним посланням до Верховної Ради. Цього року виступ Володимира Зеленського заплановано на 1 грудня о 10:00. Ще зранку урядовий квартал було оточено правоохоронцями. 26 листопада глава держави заявив про підготовку на 1-2 грудня держперевороту за участю олігархів.

Сьогодні, 1 грудня, Володимир Зеленський виступає із трибуни Верховної Ради. На засідання запрошені громадські діячі, науковці, медики, ветерани АТО й ін., інформує "Радіо Свобода".

ЗМІ пишуть, що всім присутнім у Раді роздали невеликі листівки формату А5 із QR-кодом. Якщо його відсканувати, можна ознайомитися з тезами виступу Зеленського.

З ранку під Раду підтягли військові вантажівки, щоби перекрити вулицю Садову.

Депутати "Слуги народу" прийшли на засідання у футболках "За президента! Проти олігархів".

Спікер ВРУ Стефанчук заявив, що президент прибув до ВРУ о 10:00, також на засіданні є прем'єр-міністр і всі члени Кабміну.

Зеленський свою промову почав із теми коронавірусу й економіки. Водночас він пообіцяв підвищити зарплати медичним працівникам з 1 січня 2022 року. Мінімальна ставка становитиме 20 тисяч грн.

Раніше ми повідомляли, що 30 листопада судді Конституційного суду відмовилися прийняти присягу двох нових суддів, яких запропонував президент України.

Нагадаємо, 30 листопада Володимир Зеленський без пояснення звільнив начальника Департаменту контррозвідки СБУ Олександра Руснака.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини