В Україні виявлено понад 50 російських "шпигунів" з початку року – СБУ
У СБУ відреагували на інформацію про можливе перебування агентів впливу РФ у владі в Україні.

Як заявив голова департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк, за перші дев'ять місяців 2021 року відомство задокументувало діяльність понад 50 агентів російських спецслужб.
У Вітюка поцікавилися, чи є зв'язок між відставкою Олександра Руснака з посади начальника департаменту контррозвідки та інформацією про можливе перебування російських "шпигунів" у Зеленського.
Керівник департаменту зазначив, що не в його компетенції коментувати кадрові перестановки у контррозвідці.
"Можу сказати, що СБУ системно працює з виявлення агентури іноземних спецслужб. Тільки за дев'ять місяців поточного року зафіксованих і задокументованих агентів РФ було понад 50, тому така робота ведеться системно, і, я думаю, що якщо така інформація (про агентів Кремля) є, то вона перевіряється", – сказав Вітюк в етері каналу ICTV 29 листопада.
Він відмовився називати органи, де можуть перебувати російські шпигуни.
Раніше Головнокомандувач ЗСУ Залужний виступив проти Бутусова через слова про "російського шпигуна" у Зеленського.
Нагадаємо, Дмитро Гордон після зірваної операції з "вагнерівцями" поставив незручне питання президенту про можливих агентів РФ у його оточенні.
Пізніше екслідер "Правого сектору" Дмитро Ярош заявив, що йому відомо про факти виявлення агентів ворога серед націоналістів, але вони поодинокі.
Останні новини
Яковина назвав того, хто вказав Путіну на його місце, вибивши ґрунт з-під ніг: "Це, певне, межа..."
22:44"Якби наші люди..." – Трамп після захоплення Мадуро подумав про участь ЗС США у війні в Україні
22:19
У Гуляйполі боєць "Морока" 225-го ОШП поодинці ліквідував трьох окупантів: відео ближнього бою