29 листопада 2021, 11:38

Нардеп Скороход назвала ім'я причетного до смерті Антона Полякова

Співмешканка загиблого депутата Анна Скороход наголосила, що Поляков їй багато чого не розповідав.

Нардеп Скороход назвала ім'я причетного до смерті Антона Полякова

Нардеп Анна Скороход, яка мала роман із покійним Антоном Поляковим, переконана, що це було вбивство.

За словами Скороход, до того, що сталося, має пряме відношення її експомічник на громадських засадах Руслан Джамбулатов.

"Я можу з упевненістю сказати, що Руслан Джамбулатов замішаний у вбивстві... Але який мотив чи чиє замовлення він виконував - ось тут питання", - розповіла нардеп в інтерв'ю ведучій каналу "Перший незалежний" Діані Панченко.

Джамбулатов був одним із останніх, хто зустрічався з Поляковим у вечір його смерті.

Інформація про те, що Поляков купив Mersedes і обмивав того вечора покупку, не відповідає дійсності. За словами Скороход, машина, яка була на поширених фотографіях, належала Джамбулатову.

Що пов'язувало Полякова та Джамбулатова, вона не знає, але вони дуже часто контактували. "Я думаю, що Антон мені багато чого не розповідав, на жаль чи на щастя, не знаю", - додала нардеп.

Після похорону вона сама дзвонила Джамбулатову, але той нічого не сказав про події 8 жовтня, коли помер Поляков.

Раніше Скороход стверджувала, що висловлювання правоохоронних органів щодо розслідування смерті Полякова "не мають нічого спільного з дійсністю".

Нагадаємо, глава МВС України Денис Монастирський заявив, що завдяки міжнародному партнеру Україні вдалося отримати доступ до мобільного телефону народного депутата Антона Полякова. У поліції заявили, що найближчим часом відбудеться брифінг, де буде озвучено нові деталі, пов'язані зі смертю нардепа.

Крім того, Геннадій Москаль вказав на низку деталей у справі про смерть народного депутата Антона Полякова, які підтверджують, що нардеп не був наркоманом.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини