28 листопада 2021, 16:04

Український ІЛ-76 із "секретним вантажем" із Туреччини летить в Україну – ЗМІ

Росіяни заявляють, що вантажний борт везе до України нову партію ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Український ІЛ-76 із "секретним вантажем" із Туреччини летить в Україну – ЗМІ

Російські військові журналісти з позначкою "терміново" повідомляють про те, що український вантажний лайнер "ІЛ-76" із "секретним вантажем" із Туреччини летить в Україну. Згідно з опублікованими даними, вантажний борт піднявся у повітря після зльоту з турецького аеропорту Текірдаг, розташованого у Чорлу поряд з узбережжям Мармурового моря.

Він використовується і як цивільний аеропорт, і як військовий аеродром. До того ж там розташований центр польотів і підготовки Bayraktar Akıncı Flight and Training Centre, який належить компанії Baykar Makina, безпілотники яких Bayraktar TB2 систематично купує Україна для своїх Збройних сил.

Росіяни заявляють, що вантажний борт везе до України нову партію ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Російські журналісти відстежили траєкторію руху літака за допомогою ресурсу "Флайтрадар24", що дозволяє відстежувати курс руху повітряних суден у режимі реального часу.

"Терміново! Український ІЛ-76 везе нову партію "турецьких пташок". Прямо зараз ІЛ-76 ЗС України везе секретний(?) вантаж із турецького аеропорту Текірдаг", – зазначено у повідомленні.

Згідно з опублікованими даними, літак приземлився в аеропорту Одеси.

Раніше Мережу підкорило фото головкому ЗСУ Залужного з безпілотником Bayraktar і його "хрещеним батьком". Український військовий зустрівся із гендиректором Вaykar Makina для обговорення створення постійної робочої групи з безпілотної авіації в українській армії.

Також стало відомо про намір Києва закупити додаткові БПЛА Bayraktar, які наробили багато галасу під час удару ЗСУ у відповідь по позиціях найманців ОРДО.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини