26 листопада 2021, 15:34

Зеленський про Донбас: наступати не будемо, ми не можемо втратити армію

Володимир Зеленський висловився про план щодо Донбасу, якщо мінський і нормандський процеси не спрацюють.

Зеленський про Донбас: наступати не будемо, ми не можемо втратити армію

Україна не проводитиме наступальну операцію на Донбасі, якщо не спрацюють мінський і нормандський процеси, бо насамперед важливі життя людей.

На цьому наголосив президент Володимир Зеленський під час пресконференції 26 листопада.

За словами глави держави, країна не може дозволити собі втратити армію.

"Вважаю, що ті політичні сили, які сьогодні кажуть, що нам треба йти війною, не уявляють і не думають ні про кого. Кудись йти ми зараз не будемо. Я вважаю, що люди найважливіші. Ми не можемо втратити всю нашу армію. Вона потужна, вона забере із собою більше, ніж... але це сьогодні неможливо, сьогодні це неправильно. Спочатку потужна армія, потім технічно потужна", – заявив глава держави.

Президент також висловився щодо ситуації на кордонах України. За його словами, концентрація російських військ у прикордонних районах нині менша, ніж була навесні, ситуація залишається контрольованою.

"Вірогідність ескалації існує. Я вважаю, що іноді люди з іноземних держав та нашої країни, нашого керівництва дуже голосно цю інформацію підтримують. Потрібно бути дуже обережними, бо це впливає на внутрішню економічну ситуацію України", – додав глава держави.

Раніше у МЗС України заявили, що політико-дипломатичний варіант урегулювання конфлікту на Донбасі є пріоритетним для Києва. Повідомлення про нібито підготовку ЗСУ до наступальної операції у зоні ООС є дезінформацією з боку Росії.

Крім того, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав російського колегу Сергія Лаврова до відвертої розмови щодо Донбасу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини