26 листопада 2021, 14:52

Зеленський вступив у суперечку з Бутусовим: опоненти обмінялися гучними звинуваченнями

Президент заявив, що на совісті журналіста смерть людей на Донеччині.

Зеленський вступив у суперечку з Бутусовим: опоненти обмінялися гучними звинуваченнями

На президентському пресмарафоні 26 листопада Володимир Зеленський вступив у суперечку з головним редактором сайту "Цензор" Юрієм Бутусовим і обрушив на нього купу звинувачень, пише Диалог.UA.

Бутусов поставив президенту України питання щодо провалу спецоперації з "вагнерівцями".

У відповідь Зеленський почав говорити речі, які не мають жодного відношення до цього питання. Зокрема, він звинуватив Бутусова у зливі секретної інформації щодо використання безпілотників Bayraktar на Донбасі.

Відеофрагмент суперечки з'явився на Телеграм-каналі "Український Діалог".

"Ви опублікували цю інформацію так само, як Ви злили інформацію про операцію Бурби", – заявив Зеленський Бутусову.

Також він звинуватив представника ЗМІ у смерті людей через цей злив.

Крім того, президент заявив, що Бутусов – людина, яка працювала на олігарха Ігоря Коломойського й образилася, бо не отримала посади у Міноборони. За його словами, журналіст хотів обійняти високу посаду, а коли не вийшло – "образився і став опозиціонером".

Далі Зеленський сказав, що партнером і спонсором Бутусова по сайту "Цензор" є один із контрабандистів зі списку санкцій РНБО. Імені президент не назвав.

Своєю чергою редактор усі звинувачення відкинув і сказав, що глава держави бреше, щоб не відповідати на незручні для нього питання. Бутусов відповів, що Зеленському має бути соромно, що він перекладає свою відповідальність на інших.

"Ви це кажете для того, щоб не відповідати за себе, за Єрмака, за Демченка, де Ви порушили закон про люстрацію та призначили російського агента, тому Ваша тактика така – оббрехати людей", – заявив журналіст.

Раніше Зеленський емоційно висловився про операцію щодо "вагнерівців", звинувативши Бурбу.

Нагадаємо, блогер Роман Шрайк звернув увагу на те, що в оточенні президента постійно перебувають "зрадники". У зв'язку з цим він поставив питання Зеленському.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини