26 листопада 2021, 14:29

Від операції з "вагнерівцями" до другого президентського терміну: головне, про що говорив Зеленський

За першу годину спілкування зі ЗМІ президент України встиг розповісти про "держпереворот" за участю Ахметова, про другий президентський термін і про воєнний стан.

Від операції з "вагнерівцями" до другого президентського терміну: головне, про що говорив Зеленський

Сьогодні, 26 листопада, о 12:00 стартував пресмарафон за участю преси та президента України. Головна тема – середина президентського терміну, саме тому пресу цікавило питання другого президентського терміну.

Свою промову президент України почав із того, що ситуація на кордоні з Росією перебуває під повним контролем ЗСУ, розвідки та інших спецслужб. Київ готовий до будь-якої ситуації на кордоні, повідомляє Діалог.UA.

Зеленський відреагував на слова Ляшка про те, що з 1 грудня у країні запроваджується воєнний стан. З 2014 року Україна перебуває у напружених відносинах із Росією, але воєнного стану ніхто не запроваджував і не буде цього й зараз.

Посилаючись на розвідку, Володимир Зеленський повідомив ЗМІ, що у період з 1 на 2 грудня в Україні планувався державний переворот. Є телефонні записи, на яких люди з оточення Ахметова домовлялися з Росією про можливий переворот у країні. Люди з України заявляли, що Ахметов готовий піти на такий крок.

Президент поки що не думає йти на другий президентський термін і зробить це ближче до кінця першого терміну. Усе залежатиме від позиції українців до його особи.

Бурбу зняв із посади голови української розвідки, оскільки він є "аферистом і авантюристом".

Раніше ми повідомляли, українська розвідка має дані про те, що у країні планується державний переворот за участю людей Ріната Ахметова.

Нагадаємо, Володимир Зеленський ще не вирішив для себе щодо другого президентського терміну. Він заявив, що все залежить від українців.

Також ми повідомляли, що, за словами Зеленського, операція з "вагнерівцями" – це особиста ініціатива Бурби, якого він згодом і звільнив.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини