26 листопада 2021, 13:49

"Загроза є", – Ярош розкрив резонансне ухвалення рішення Путіним щодо України

На думку колишнього лідера "ПС", президент країни-агресора вже давно вирішив "знищити Україну".

"Загроза є", – Ярош розкрив резонансне ухвалення рішення Путіним щодо України

Глава РФ Володимир Путін вже давно має намір "зламати Україну", про що доводять його публічні заяви, переконаний радник голови ЗСУ Дмитро Ярош в інтерв'ю Бацман.

Він зазначив, що є загроза повноцінної атаки з боку РФ. Так, на кордон з Україною стягнуто 90 тис. солдатів. На думку колишнього лідера "ПС", у військ РФ є переваги у ракетній техніці та авіації. Звідси армія РФ може обстрілювати сусідні країни без введення підрозділів на українські землі.

Ярош упевнений, що Путін давно вирішив розгромити нашу країну. Він пригадав, що той неодноразово публічно заявляв, що нібито Україна не є державою. На думку радника начальника ЗСУ, через це залишається загроза вторгнення армії РФ в Україну.

Він наголосив, що українські війська та Генштаб посилено готуються до ймовірної агресії з боку Москви. До цього Ярош заявляв, що здатний "розвалити РФ", і передбачив її результат після того, що сталося.

Нагадаємо, Ярош розповів, що сказав би Скабєєвій і Соловйову під час зустрічі.

Раніше українські полярники приєдналися до незвичайного забігу проти агресії РФ.

Напередодні у ЗМІ просочилися відомості про те, що Росія готується до "глобальної війни", перекинувши війська на Камчатку.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини