26 листопада 2021, 12:45

Зеленський заявив, що росіяни втягують Ахметова у держпереворот в Україні

За даними української розвідки, в Україні на 1-2 грудня готується державний переворот за участю Ріната Ахметова.

Зеленський заявив, що росіяни втягують Ахметова у держпереворот в Україні

Сьогодні, 26 листопада, о 12:00 розпочався прес-марафон "30 питань президенту України". Спочатку глава держави розповів про ситуацію біля кордону, а потім заявив про держпереворот, що готується.

За словами Зеленського, розвідка надала йому всі дані про те, що громадяни Росії та України хотіли провести переворот, залучаючи на свій бік Ріната Ахметова, інформує Діалог.UA, посилаючись на канал "Офіс президента України".

За словами глави України, Росія спеціально хоче втягнути у держпереворот Ахметова. Це робить його оточення, яке пов'язане із Росією.

Розвідка навіть має у своєму розпорядженні аудіозаписи. Журналіст Савік Шустер заявив, що він не вірить, що Ахметов готує переворот. Президент відповів, що не особисто Ахметов, а його оточення. У телефонній розмові вони кажуть, що Ахметов готовий підключитися до перевороту.

За словами Зеленського, особисто він не вірить у держпереворот.

Раніше ми повідомляли, що депутати від "Слуги народу" ухвалили рішення оголосити бойкот усім телеканалам, які належать Рінату Ахметову.

Нагадаємо, Ахметов заявив, що ніколи у своєму житті не просився на зустріч із Зеленським. Для нього важлива країна, що процвітає, а не зустрічі з главами держав.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини