26 листопада 2021, 09:42

Мати 16-річного мажора Миколи Харківського вперше дала інтерв'ю, розповівши про сина та його дитинство

Марина Дегтяр, мати 16-річного Миколи Харківського, вперше дала ЗМІ інтерв'ю в Україні.

Мати 16-річного мажора Миколи Харківського вперше дала інтерв'ю, розповівши про сина та його дитинство

Учора, 25 листопада, у Мережі з'явився ролик з інтерв'ю мати 16-річного водія-мажора, який влаштував у Харкові смертельну аварію. Дігтяр вибачилася перед сім'єю загиблого та розповіла про дитинство Миколи.

Після смертельної аварії у Харкові багато хто відвернувся від її родини, а 12-річний син боїться ходити до школи, заявила Дегтяр в інтерв'ю "Суспільному".

Марина зізналася, що її син часто порушував правила дорожнього руху. А одного разу їздив без прав на великій швидкості Харковом на іномарці Dodge.

Згадала Дігтяр історію зі стріляниною в одному з магазинів, коли Микола поранив двох людей, але отримав умовний термін.

Микола з народження був гіперактивною дитиною, а коли став підлітком, то мріяв бути "крутим". Син Марини завжди був активним хлопцем і хотів жити у добрих соціальних умовах. Його тягло до такого життя, таких людей. Не виключено, що на якомусь етапі реальність він замінив райдужними картинками, заявляє Дігтяр.

Марина впевнена, що свою роль у вихованні сина відіграла вулиця й оточення.

Жінка зізналася, що не знайома з пасажирами, які перебували на момент аварії в автомобілі її сина. При цьому зізналася, що повернула одній із сімей 12 тисяч грн за лікування доньки у лікарні. Зараз Марина хоче поспілкуватися із родичами загиблого Ігоря Носова.

Через пресу Дігтяр звернулася до його дочки, попросивши, щоб вона вийшла на зв'язок як особисто, так і її адвокатів.

Марина ще не встигла відвідати сина у СІЗО, бо нещодавно прилетіла до України з Німеччини.

У Марини ще два сини: 10-річний, який поки що не може зрозуміти, що сталося, та 12-річний, який поки що не ходить до школи, бо боїться погроз. Всі діти різні, але Марина не відвернеться від Миколи, навіть якщо той потрапить до в'язниці.

Раніше ми повідомляли, що 19 листопада мати 16-річного Миколи Харківського вперше вийшла на зв'язок із Німеччини, виступивши онлайн на одному з українських телеканалів.

Нагадаємо, у прокуратурі Харківської області порушили дві кримінальні справи проти батьків 16-річного Миколи. Їм загрожує і грошовий штраф, і в'язниця.

Також ми повідомляли, що 19 листопада Микола Харківський зізнався у скоєному, оскільки всі докази вказували на нього.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини