25 листопада 2021, 16:16

Воєнний стан в Україні: у Зеленського прояснили ситуацію

Президент України не збирається вводити воєнний стан у країні на тлі загрози вторгнення з боку Росії.

Воєнний стан в Україні: у Зеленського прояснили ситуацію

Напередодні у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Офісі президента України розглядають можливість запровадження воєнного стану у країні на тлі пересування російської армії біля кордону та можливого вторгнення з боку РФ.

Сьогодні, 25 листопада, радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк запевнив, що інформація про запровадження воєнного стану є фейком, інформує "РБК-Україна".

В Офісі президента впевнені, що таку новину від початку поширили російські ЗМІ, яку пізніше підхопили й деякі українські телеканали.

Подоляк впевнений, що деякі українські політики вирішили підтримати цю новину, щоб привернути до себе увагу преси. У президента України нагадали, що у такому напруженому стані Україна перебуває з 2014 року і поки що ніхто не вводив воєнний стан. Володимир Зеленський не збирається приймати таке рішення і зараз, навіть попри те, що з боку Росії фіксується нова військова активність.

Подоляк закликає Росію не витрачати гроші зі свого бюджету на погрози сусідам і ЄС, а краще їх перенаправити на соціальні потреби громадянам своєї країни.

Учора, 24 листопада, перший віцеспікер ВРУ Олександр Корнієнко дав зрозуміти, що у разі вторгнення Росії в Україну депутати зберуться швидко та проголосують за введення "будь-якого стану у країні".

Раніше ми повідомляли, що експерти із CIT опублікували свої дані щодо пересування російської військової техніки біля кордону з Україною.

Нагадаємо, Дмитро Кулеба не знає, які зараз думки у голові у Путіна, однак він хоче добитися того, щоб той навіть не думав вторгатися в Україну.

Також у Росії заявили про готовність вторгнення в Україну, але за умови, що та все ж стане членом НАТО.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини