25 листопада 2021, 07:34

Зеленський 1 грудня запровадить в Україні військовий стан

Олег Ляшко стверджує, що РНБО України розглядає варіант запровадження воєнного стану у країні.

Зеленський 1 грудня запровадить в Україні військовий стан

Ексдепутат Верховної Ради, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко стверджує, що президент України Володимир Зеленський збирається 1 грудня запровадити у країні воєнний стан терміном на 2 місяці. Таке рішення нібито має бути ухвалене на засіданні РНБО.

Про це політик розповів в ефірі телеканалу "НАШ".

На думку Ляшка, таким чином влада намагається не допустити розростання акцій протесту через зірвання операції із затримання російських найманців із ПВК "Вагнер".

"Я не виключаю, що Зеленський і його влада заради збереження влади, задля того, щоб припинити заслужену критику на свою адресу, заради того, щоб заборонити українцям відстоювати конституційні права громадян, запровадять військовий стан", - додав політик.

Нагадаємо, соцмережі почали обговорювати можливість запровадження військового стану в Україні після того, як нардеп Ярослав Железняк повідомив, що Зеленський уранці 1 грудня виступить у Верховній Раді з посланням про внутрішній і зовнішній стан держави. Згідно з Конституцією, указ президента про введення воєнного стану підлягає затвердженню у Парламенті.

Варто зазначити, що послання глави держави, якщо воно все ж таки відбудеться, пройде на тлі концентрації сил і засобів російської армії поблизу кордонів України. Таким чином, поява на порядку денному питання запровадження воєнного стану не виглядає чимось незвичайним.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини