23 листопада 2021, 13:56

"Гордон – це дно", – мер Дніпра Філатов різко висловився про вчинок журналіста

Мер Дніпра Борис Філатов дав зрозуміти, що не відчуває до телеведучого та журналіста Дмитра Гордона жодних симпатій.

"Гордон – це дно", – мер Дніпра Філатов різко висловився про вчинок журналіста

Мер Дніпра Борис Філатов дав характеристику телеведучому та журналісту Дмитру Гордону, прокоментувавши публікацію фотографії Арсена Авакова, яка викликала резонанс, із групою відомих людей, включно з Гордоном.

Знімок на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook показав блогер Денис Казанський, який зазначив про комічність групового фото.

У коментарях до посту різку заяву опублікував і мер Дніпра Філатов, який пригадав інтерв'ю Гордона з російським найманцем Стрєлковим і зазначив, що не відчуває до Гордона жодних симпатій.

"Денисе, за всієї поваги до присутніх, але лиса з***па Гордон, яка хайпує на інтерв'ю зі Стрєлковим,  це дно. Фу. Я давно вимив після нього руки..." – заявив мер Дніпра.

У коментарях користувачі зазначили, що відчувають схожі емоції щодо Гордона.

У заяві Філатова йдеться про скандальне інтерв'ю Гордона та російського найманця Стрєлкова-Гіркіна, зі збройного проникнення якого на територію України й почалася окупація Донбасу та бойові дії з російськими військовими.

Аваков раніше оприлюднив фото із ведучим Савіком Шустером, журналістом Дмитром Гордоном, лікарем Євгеном Комаровським та ексголовою Кабміну Володимиром Гройсманом. Протягом кількох годин у Мережі з'явилася велика кількість мемів, де компанію Авакова представили як супергероїв, лицарів і месників.

Нагадаємо, у 2019 році педіатр Євген Комаровський всіляко підтримував кандидата у президенти України Володимира Зеленського. Його соратником був Дмитро Гордон.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини