19 листопада 2021, 19:53

Справа Шеремета: суд виніс рішення щодо підозрюваних Кузьменко, Антоненка та Дугар

Медсестрі Яні Дугар продовжено термін особистого зобов'язання, решту двох фігурантів залишили під домашнім арештом.

Справа Шеремета: суд виніс рішення щодо підозрюваних Кузьменко, Антоненка та Дугар

У п'ятницю Шевченківський районний суд Києва виніс нове рішення, продовживши запобіжні заходи фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета, передає Діалог.UA, посилаючись на "Укрінформ".

Так, суддя Оксана Голуб винесла рішення про продовження терміну дії нічного домашнього арешту (з 23.00 до 6.00) дитячому кардіохірургу Юлії Кузьменко, а також музикантові та військовослужбовцю Андрію Антоненку до 19 січня 2022 року.

Щодо військової медсестри Яни Дугар, то їй продовжено термін особистого зобов'язання до 19 січня 2022 року.

Джерело також повідомило, що наступне засідання у справі про вбивство Павла Шеремета заплановане на 6 грудня.

До речі, розслідування триває вже понад п'ять років, а замовників убивства так і не було знайдено. Щодо підозрюваних, то вони заперечують свою провину, а їх прихильники стверджують, що справа сфабрикована. Крім того, виглядає досить нелогічним той факт, що патріотично налаштовані українці раптом вирішили вбити журналіста, який не лише поділяв їх переконання, а й приїхав до України, щоб урятуватися від переслідувань з боку режимів Путіна та Лукашенка.

***

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у Києві внаслідок підриву машини, яка належала його цивільний дружині Олені Притулі (теж відомій журналістці).

12 грудня 2019 року Арсен Аваков, який обіймав посаду голови МВС, повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві Шеремета. Згодом Нацполіція України назвала їх імена. На превеликий подив української громадськості ними виявилися учасник АТО музикант Андрій Антоненко, військова медсестра Яна Дугар і дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко.

Спочатку всіх трьох заарештували, пізніше Дугар і Кузьменко пом'якшили запобіжний захід і випустили із СІЗО.

Наразі Антоненко та Кузьменко перебувають під нічним домашнім арештом, а Дугар – під особистим зобов'язанням.

Як повідомлялося раніше, під Києвом знайдено тіло судді Віталія Писанця, який вів справу про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Останні новини