17 листопада 2021, 17:18

"Не просився і не прошуся", – Ахметов вдруге за тиждень заговорив про Зеленського

Рінат Ахметов відповів на питання щодо відносин із президентом Володимиром Зеленським.

"Не просився і не прошуся", – Ахметов вдруге за тиждень заговорив про Зеленського

Бізнесмен Рінат Ахметов, який протягом багатьох років утримує верхній рядок у рейтингу найбагатших людей України, вдруге за тиждень погодився поспілкуватися з журналістами, щоб прокоментувати ухвалений закон про олігархів і свої нинішні відносини з президентом Володимиром Зеленським.

В інтерв'ю "Новому времени" Ахметов повторив раніше озвучену тезу: бізнесмен вважає себе не олігархом, а інвестором, холдингова компанія SCM Limited якого є найбільшим роботодавцем і платником податків в Україні.

Відповідаючи на питання про зустрічі з главою держави, Ахметов заявив, що ніколи "не просився та не проситься" на подібні заходи. За його словами, успішна Україна для нього значно важливіша, ніж зустрічі з президентом.

Це вже друге інтерв'ю Ахметова за останні дні, приводом до якого стали чутки про погіршення відносин бізнесмена з президентом та його командою через ухвалений закон про олігархів.

Раніше засновник SCM назвав неправдою твердження "Української правди" про те, що манера спілкування Офісу президента стала причиною конфлікту між ним і владою. Ахметов запевнив, що нікому не дозволяє говорити із собою по-хамськи. Крім того, бізнесмен заявив про відсутність у керівництва країни підстав для запровадження проти нього санкцій.

Нагадаємо, 5 листопада Зеленський підписав закон про олігархів. Згідно з документом, олігархом вважається людина, яка має суттєвий політичний та економічний вплив на суспільне життя.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини