16 листопада 2021, 17:49

”Навіть посудомийницю не знайти”, – ресторатор із Донецька відверто про ситуацію в ОРДЛО

Ресторатор окупованого Донецька повідомив про катастрофічний відтік кадрів із територій, захоплених Росією.

”Навіть посудомийницю не знайти”, – ресторатор із Донецька відверто про ситуацію в ОРДЛО

Ситуація з кадрами в окупованому Донецьку катастрофічна. Бізнесменам, які залишилися, важко знайти навіть прибиральників.

Про це відверто розповів донецький ресторатор Андрій Бегеза в інтерв'ю сепаратистському ресурсу "Донбасс решает", повідомляє Діалог.UA.

Бізнесмен зізнався, що місто під окупацією Росії стрімко помирає. Люди масово виїжджають на вільні території у пошуках нормального життя та гідних зарплат.

"Явище, яке засмучує мене, що відбувається у Донецьку, це відтік кадрів. Хороших фахівців у нас уже не залишилося... Кадри їдуть: кухарі, офіціанти, бармени, артдиректори. Працювати нема з ким практично. Навіть посудомийниць і прибиральниць стало важко знайти, хоча це найбільш некваліфікована робоча сила, якої у Донецьку має вистачати", – розповів Бегеза.

Він уточнив, що працездатної молоді у віці 30-40 років в ОРДЛО зараз практично не залишилося. Вони виїжджають або на вільну територію України, або до РФ.

"Кадры уезжают. Работать не с кем. Даже посудомойщицу и уборщицу стало тяжело найти" #ордо #процветание pic.twitter.com/pqqn1dFY32

— Necro Mancer (@666_mancer) November 16, 2021

Раніше Діалог.UA повідомляв, що донеччани зізналися у жалюгідній ситуації у місті: "Вже сильно впадає в очі".

Ми також писали, що донеччани розповіли, як змінилося їх життя без України: у Мережі обговорюють відверті відповіді.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини