16 листопада 2021, 12:00

На тлі загрози вторгнення РФ до Києва вночі прибув спецборт королівських ЗС Великобританії – ЗМІ

Британський Kitty Hawk 146 виконує роль командного повітряного транспорту підтримки.

На тлі загрози вторгнення РФ до Києва вночі прибув спецборт королівських ЗС Великобританії – ЗМІ

Вночі до Києва прибув борт королівських ЗС Великобританії BAe VIP Kitty Hawk 146 із Лондона. Перед Україною літак, який насамперед виконує роль командного повітряного транспорту підтримки, ненадовго відвідав польський Краків.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив журналіст і блогер Ману Гомес, який відстежує траєкторію руху повітряних суден.

З посиланням на ресурс "Флайтрадар24", який дозволяє відстежувати пересування літаків у режимі реального часу, журналіст зазначив, що британський борт вилетів із Лондона та через повітряний простір Нідерландів і Німеччини попрямував до Польщі, де здійснив посадку в аеропорту Кракова на півдні країни.

Після цього борт вирушив до столиці України, де вночі здійснив посадку.

Раніше видання The Mirror розповсюдило інформацію про те, що Велика Британія готова направити в Україну близько 600 бійців спецпідрозділів. Приводом стали повідомлення про підготовку Росією вторгнення в Україну. Начальник штабу оборони Великобританії генерал Нік Картер вважає високим ризик великої війни РФ із Заходом. Співрозмовник видання розповів, що британське командування готує загін із бійців Особливої повітряної служби (Special Air Service, SAS), Полку спеціальної розвідки, медиків, інженерів, зв'язківців, а також близько 400 військовослужбовців із 16-ї десантно-штурмової бригади.

Раніше повідомлялося, що прессекретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував інформацію ЗМІ стосовно планів Росії щодо вторгнення в Україну.

Також повідомлялося, що посол України у Великій Британії Вадим Пристайко підписав у Лондоні українсько-британську рамкову угоду, яка передбачає виділення коштів на посилення озброєння України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини