5 листопада 2021, 18:41

Казахстан назвав причину блокування Росією постачання вугілля в Україну: "Є обмеження"

Влада Казахстану прокоментувала обмеження постачання вугілля Україні через Росію.

Казахстан назвав причину блокування Росією постачання вугілля в Україну: "Є обмеження"

У Казахстані стверджують, що Росія нібито не обмежувала транзит потягів з енергетичним вугіллям для України, проте запровадила ліміти.

У пресслужбі Міністерства інфраструктурного розвитку Казахстану уточнили, що "є деякі обмеження у зв'язку із завантаженістю інфраструктури з російської сторони", пише "Інтерфакс-Казахстан".

Як довго діятимуть ці обмеження, у відомстві не уточнили.

У Росії також поки що не прокоментували раптове нововведення. Проте пропагандистка Ольга Скабєєва в етері відкрито раділа тому, що через рішення Кремля в Україні з початку листопада мерзнуть діти та старі люди.

Про зрив постачання казахського вугілля в Україну стало відомо на початку листопада. Парламентар Андрій Герус пояснив, що після блокування залізничних складів з того часу весь графік співробітництва доведеться переглянути.

Україна, як і Європа, зіткнулася з енергетичною кризою напередодні опалювального сезону, що супроводжується високими цінами на пальне й обмеженими запасами вугілля та газу.

Однак попри ці складнощі Кабінет міністрів обіцяв стабільні комунальні тарифи – поки що населення платитиме за розцінками 2020-2021 років.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини