5 листопада 2021, 14:44

"Голос" не випустили для візиту до США – голова партії звинуватила ОП: "Опозиція більше не літає"

Голова партії "Голос" Кіра Рудик повідомила про неформальну заборону для опозиції здійснювати офіційні міжнародні візити.

"Голос" не випустили для візиту до США – голова партії звинуватила ОП: "Опозиція більше не літає"

Голова української партії "Голос" Кіра Рудік висунула серйозні звинувачення владі. Вона повідомила про неформальну заборону для опозиції здійснювати міжнародні візити.

Із заявою політик виступила на офіційному акаунті у Facebook 5 листопада, передає Діалог.UA.

Рудик запевняє, що Офіс президента України не дав дозволу на поїздку делегації "Голосу" до США для зустрічей із представниками Конгресу, Пентагону та Держдепу. Депутатам не підписали документи на відрядження.

За словами голови партії, жодних офіційних пояснень вона не отримала. Проте неформально їй повідомили, що "опозиція більше не літає".

"Ми самі оберемо, кому і що розповідати", - процитувала Рудик заяву влади.

Вона зазначила, що її партія не має наміру "лягати під ОП", через що у Сполучені Штати делегація летить як "туристи". Рудик запевнила, що обстановку делегація ретельно обговорить з американськими колегами.

"Тепер у нас буде з чого розпочати бесіду", - попередила голова "Голосу".

Варто зазначити, що раніше про спробу ОП зірвати візит депутатів до США повідомив нардеп Олексій Гончаренко, який представляє опозиційну партію "Європейська солідарність". Коментуючи повідомлення Рудик, він написав: "Це просто сором. Мені цікаво, в ОП розуміють, чим вони займаються?"

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Верховна Рада ухвалила закон про олігархів – проти виступили лише дві партії.

Ми також писали, що депутат Ради Гончаренко перед поїздкою до США заявив: "Передайте Скабеєвій, нехай купить більше валеріанки".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини