5 листопада 2021, 12:34

Не тільки держзрада: у ДБР повідомили про нову підозру Януковичу

Віктор Янукович проходитиме у новій справі як керівник організованої злочинної групи.

Не тільки держзрада: у ДБР повідомили про нову підозру Януковичу

Сьогодні, 5 листопада, у ДБР повідомили про нову підозру експрезиденту України Віктору Януковичу. Його підозрюють як керівника ОЗУ.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ДБР. Згідно з джерелом, до ОЗУ входив не лише Янукович, а й деякі чиновники з МВС, СБУ та ЗСУ. Злочинну групу було створено у 2014 році під час Революції Гідності.

ОЗУ під керівництвом Януковича звинувачують у скоєнні терактів проти громадян України, заподіянні учасникам мітингів тілесних каліцтв, скоєнні умисних вбивств із використанням вогнепальної зброї. Сюди ж ДБР віднесло перевищення службових повноважень і влади, а також незаконне перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів.

Саме через дії ОЗУ у лютому 2014 року загинуло 76 українців. Повідомлення про підозру Януковичу надіслали на адресу його останнього місця проживання.

У 2019 році Оболонський районний суд міста Києва визнав Януковича винним у держзраді та засудив його до 13 років позбавлення волі.

7 жовтня 2021 року Віктора Януковича було заочно заарештовано у справі про присвоєння резиденції у Межигір'ї. У цій справі проходить і його син Олександр.

Раніше в соцмережах негативно відреагували на заяви Портнікова про те, що за нинішньої влади більше беззаконня, ніж за Януковича.

Нагадаємо, Порошенко поставив чинну владу в Україні поряд із режимом Лукашенка та Януковича, які позбавляють права голосу народних депутатів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини