4 листопада 2021, 20:15

Верещук озвучила свою концепцію реінтеграції Донбасу

Ірина Верещук заявила про намір керуватися принципом "м'якої сили" щодо реінтеграції Донбасу.

Верещук озвучила свою концепцію реінтеграції Донбасу

Віцепрем'єр, міністр із питань реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій Ірина Верещук, призначена на цю посаду 4 листопада, озвучила свою концепцію повернення окупованих Росією окремих районів Донецької та Луганської областей.

Спілкуючись із представниками ЗМІ у кулуарах Парламенту, міністр пообіцяла керуватися принципом "м'якої сили" у питаннях реінтеграції Донбасу. За її словами, владі необхідно продемонструвати, що жителі непідконтрольних територій потрібні українській державі та вони можуть почуватися тут господарями.

"Я говорю про реінтеграцію, тому що деокупація - це до нашої армії", - уточнила чиновник.

Раніше Верещук повідомила про ідею формування "Центру відновлення миру", який займеться створенням реєстру та складанням позовів, а також розповіла про плани відвідати наступного тижня Донбас. Міністр має намір провести зустріч із місцевим населенням та обговорити актуальні проблеми. Зокрема, йтиметься про екологічну ситуацію у регіоні.

Крім того, наступного тижня віцепрем'єр приєднається до роботи ТКГ. Відповідної домовленості досягнуто з президентом Володимиром Зеленським.

Верещук змінила на згаданій вище посаді Олексія Резнікова, який, своєю чергою, обійняв посаду голови оборонного відомства. За відповідні перестановки в уряді проголосували у Верховній Раді у четвер.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини