27 жовтня 2021, 10:32

Нова деталь у загибелі Полякова: у крові нардепа виявили ще один небезпечний препарат

В організмі померлого народного депутата Антона Полякова, крім метадону й алкоголю, знайшли димедрол, який посилює дію наркотиків.

Нова деталь у загибелі Полякова: у крові нардепа виявили ще один небезпечний препарат

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі "Громадського".

Раптова смерть нардепа та його передсмертні судоми, найімовірніше, пов'язані із сумішшю препаратів, які потрапили до його організму у день загибелі.

"Ми завершили одну з експертиз і можемо сказати, що це метадон із домішкою димедролу, так званий "вуличний метадон". Димедрол посилює дію наркотичної речовини", - сказав Єнін.

За словами заступника міністра, слідство абсолютно впевнене, що речовина була придбана не в офіційній аптеці.

"На сьогоднішній день ми не коментуємо, як ця речовина потрапила в організм. Справа триватиме", - резюмував він.

Смерть Полякова настала вночі 8 жовтня. Депутат у несвідомому стані перебував на задньому сидінні таксі, коли його випадково виявили патрульні: правоохоронці зупинили автомобіль із тілом нардепа за порушення правил дорожнього руху.

Нагадаємо, інформацію щодо наявності в організмі Полякова наркотичної речовини повідомила 9 жовтня депутат Верховної Ради Галина Янченко. Вона заявила, що смерть нардепа трапилася "внаслідок реакції алкоголю та метадону".

Після цього у МВС уточнили щодо метадону в організмі Полякова.

У день загибелі, згідно з камерами відеоспостереження, нардеп був у кафе з двома чоловіками. Проте заклад він залишив сам.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини