21 жовтня 2021, 19:03

Ківа спростував власні слова про виключення з "ОПЗЖ": "Не вірте п****асам"

Ілля Ківа назвав заяву про його виключення з партії "ОПЗЖ" "дезінформацією аферистів", хоча політик сам до цього заявляв про "розлучення" з політсилою.

Ківа спростував власні слова про виключення з "ОПЗЖ": "Не вірте п****асам"

У першій половині 21 жовтня народний депутат Ілля Ківа заявив про своє виключення з партії "ОПЗЖ", яке нібито відбулося на конференції Полтавської обласної організації. Парламентарій, який захистив кандидатську дисертацію з держуправління та склав адвокатський іспит у Закарпатській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури помилився: у регіонального осередку політсили немає подібних повноважень. Збори дійсно були, проте місцеві депутати тільки звернулися до центрального офісу з проханням розглянути їх запит.

Отже, вранці Ківа особисто говорив про своє виключення з партії та чекав, коли його "попросять" з фракції. Він вважав, що до цієї справи причетні представники Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна.

Однак увечері його свідчення кардинально змінилися.

"Зараз в Інтернеті гуляє відео, де група якихось людей виключає мене з лав "ОПЗЖ". З повною відповідальністю заявляю, що це чиста дезінформація аферистів, які раніше були викриті у злочинах перед партією та перед законом, тому я у строю. Я в "ОПЗЖ"", - стверджує народний обранець.

Свою емоційну промову парламентарій завершив словами: "Не вірте у фейки, не вірте п****асам".

На його сторінці у соцмережі вказано, що керівництво партії нібито оцінить дії тих, хто влаштував "шабаш і провокацію".

Нагадаємо, Вадим Рабинович заявив, нібито Ківа щось вигадав і нікуди не йде. Потім на своїй сторінці у Facebоok дав коментар і Ренат Кузьмін. Політик також спростував слова парламентарія.

Сам Ківа любить провокувати громадські скандали. 15 жовтня він відсвяткував вбивство Степана Бандери й опублікував відповідне відео у Мережі, заявивши, що так буде з кожним "фашистом".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини