14 жовтня 2021, 10:04

Поляков був у кафе з двома чоловіками: у Мережу виклали кадри

У день смерті Антон Поляков перебував у кафе з двома чоловіками, проте заклад він залишив самостійно.

Поляков був у кафе з двома чоловіками: у Мережу виклали кадри

Заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін зізнався, що, згідно з камерами відеоспостереження, встановленими у кафе, у закладі нардеп Антон Поляков був за столиком не один, а ще з двома чоловіками. Однак кафе він залишив сам.

Вчора, 13 жовтня, у прямому ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" Єнін поділився новою інформацією про Антона Полякова.

Слідство встановило, що одним з чоловіків може бути пан Д. (не виключено, що мова йде про Руслана Джамбулатова, помічника Анни Скороход). Періодично до них підходив ще один чоловік, який знаходився у кафе близько третьої години та часто вживав алкоголь.

Відеокамери показали, що кафе Антон залишив з громадянином Д. Вони сіли у його машину. Машина дві години рухалася вулицями Києва. Потім до них приєдналося таксі, і через деякий час нардеп Поляков пересів у іншу машину.

Єнін також заявив, що таксист не міняв своїх показань. В особистих речах Полякова поліція виявила 10 тисяч грн і 800 доларів, а ще два зразка катетера з невідомою речовиною.

За словами Єніна, стало відомо, що поліція вже поспілкувалася зі співмешканкою Полякова. Вона заявила, що підстав для підозри про замах на життя нардепа не було. Заступник міністра заявив, на сьогоднішній день немає підстав говорити про те, що смерть Полякова була насильницькою.

У ніч з 7 на 8 жовтня у Києві у таксі помер нардеп Антон Поляков. Розтин показав, що смерть сталася у результаті хвороби серця. Ще в організмі депутата були виявлені сліди метадону й алкоголю.

Раніше доктор Євген Комаровський заявив, що метадон і алкоголь не призводять до 100%-ї смертності. Не виключено, що Полякова просто хотіли налякати.

Нагадаємо, слідство виявило в особистих речах Полякова два зразка катетера з речовиною бурого кольору.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини