12 жовтня 2021, 12:47

"Сідав в одну машину та пересаджувався в іншу", – у МВС розповіли нові деталі смерті Полякова

Вчора, 11 жовтня, у Чернігові попрощалися з нардепом Антоном Поляковим. У МВС України заявили, що вже встановлені всі особи, які у день смерті були з депутатом.

"Сідав в одну машину та пересаджувався в іншу", – у МВС розповіли нові деталі смерті Полякова

Сьогодні, 12 жовтня, спікер МВС України Артем Шевченко поділився новою інформацією про смерть народного депутата Антона Полякова. З його слів, слідство встановило всіх осіб, які у день смерті були з депутатом.

У програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" речник МВС України Артем Шевченко заявив, що дійсно таксист, який віз Полякова, зараз дає свідчення, але вони суперечать першим.

Спочатку таксист заявляв, що депутат зупинив машину на вулиці та не звертався у компанію, яка надає послуги таксі. А пізніше таксист заявив, що деякий час їхав слідом за машиною, де знаходився Поляков.

Шевченко зізнався, що всі фігуранти справи затримані, проте не всі поки дають свідчення. При цьому поліція поки нікому не видала підозри. У прес-службі визнали той факт, що Поляков сідав у машину до одних, а пізніше пересів у машину до таксиста.

Раніше ми повідомляли, що на похоронах Полякова у Чернігові Анна Скороход поцілувала у губи нардепа на очах у його матері.

Нагадаємо, таксист зізнався, що Поляков не зупиняв машину на вулиці, а невідомі люди попросили відвезти нардепа додому.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини