12 жовтня 2021, 11:36

Зеленський озвучив очікування від саміту Україна – ЄС

На саміті у Києві буде підписано три документи між Україною та ЄС, серед яких угода про спільний авіаційний простір.

Зеленський озвучив очікування від саміту Україна – ЄС

Президент України Володимир Зеленський, президент Європейської ради Шарль Мішель і президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен вже почали засідання 23-го саміту Україна - ЄС.

Ця зустріч у Києві сприятиме інтеграції України у європейське співтовариство, вважає президент Володимир Зеленський. Про це розповів глава держави у своєму Twitter, пише Діалог.UA.

"Упевнений, сьогоднішній діалог у рамках XXIII саміту Україна - ЄС буде плідним і ще більше сприятиме інтеграції України у європейське співтовариство", - поділився своїми очікуваннями президент.

Інформацію про підписання Україною та ЄС угоди про "відкрите небо" у ході саміту підтвердила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина.

Повідомлялося, що однією з ключових тем буде агресія РФ на Донбасі та у Криму. Сторони обговорять співпрацю у сфері безпеки й оборони.

Як писав Діалог.UA, Євросоюз визнав європейський вибір України та її прагнення бути членом ЄС, стверджує Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз визнає Росію стороною конфлікту у війні на Донбасі на наступному саміті ЄС - Україна.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини