11 жовтня 2021, 12:25

"Починають на себе брати не тільки функції суду", – Разумков розкритикував дії Арахамії

Дмитро Разумков вирішив прокоментувати заяви Давида Арахамії про можливе позбавлення його депутатського мандата.

"Починають на себе брати не тільки функції суду", – Разумков розкритикував дії Арахамії

Після того як депутати Верховної Ради проголосували за усунення Дмитра Разумкова з посади спікера ВРУ, Давид Арахамія пригрозив ще й тим, що фракція "Слуга народу" може відібрати у ексспікера депутатський мандат.

Сьогодні, 11 жовтня, Дмитро Разумков у програмі "Сьогодні. Ранок" на телеканалі "Україна 24" прокоменував слова Арахамії та розповів про свою подальшу долю у стінах Парламенту.

Колишній спікер зізнався, що ще не думав, до якої фракції у Верховній Раді він готовий долучитися. Деякі ЗМІ приписували йому союз з "Батьківщиною", однак, зі слів Разумкова, голосування за його відставку показало, що цій партії він не потрібен. Однак ексспікер готовий до співпраці та конструктивної роботи з тими партіями, які дійсно готові міняти Україну.

Також Разумков вирішив відповісти Арахамії на слова щодо позбавлення його депутатського мандата. Колишній спікер здивований, що багато колег по Верховній Раді вважають себе не тільки суддями, а й виступають від імені ЦВК. Багато законів України депутати трактують по-своєму, і це може "погано для них закінчитися".

Разумков був у Чернігові на похоронах Антона Полякова. З його слів, він просто не міг не попрощатися з людиною, яка була депутатом ВРУ, з якою він познайомився ще до його передвиборчої кампанії.

Минулого тижня 7 жовтня депутати ВРУ проголосували за відставку Дмитра Разумкова з поста спікера. Проти були тільки всі депутати від "ЄС" і "ОПЗЖ". На пост кандидата було висунуто тільки одного претендента - Руслана Стефанчука.

Разумков не виключає, що у майбутньому, можливо, він буде балотуватися у президенти України.

Раніше ми повідомляли, що на ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" відбулася словесна сварка між Разумковим і Арахамією.

Нагадаємо, 11 жовтня у Чернігові прощалися з нардепом Антоном Поляковим. На похорон прибув і ексспікер ВРУ Дмитро Разумков.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини