11 жовтня 2021, 07:30

У МВС уточнили щодо метадону в організмі Полякова

Правоохоронні органи ще не прийшли ні до яких висновків щодо причин смерті депутата Верховної Ради Антона Полякова.

У МВС уточнили щодо метадону в організмі Полякова

У крові загиблого депутата Верховної Ради Антона Полякова дійсно було виявлено таку речовину, як метадон, проте будуть проведені подальші "глибокі дослідження", щоб встановити, коли й яким чином він міг потрапити в організм політика та чи могло це бути причиною летального результату.

Таку заяву зробив офіційний представник МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу "Україна 24".

За словами речника відомства, на сьогоднішній день правоохоронці не прийшли до якихось висновків щодо причин смерті парламентарія, підозри нікому не пред'явлені, слідчі продовжують займатися цією справою.

Версії дві: або депутат сам вжив препарат, який, імовірно, міг привести до летального результату, або ж мова йде про отруєння іншою людиною.

Нагадаємо, інформацію про наявність в організмі Полякова наркотичної речовини повідомила 9 жовтня депутат Верховної Ради Галина Янченко. Парламентарій заявила, що смерть нардепа сталася "у результаті реакції алкоголю та метадону".

Раніше у поліції розповіли, що у крові загиблого депутата знайшли близько 1 проміле алкоголю, а також навали хворобу серця й отруєння головними версіями смерті парламентарія.

Смерть Полякова сталася вночі 8 жовтня. Депутат у несвідомому стані перебував на задньому сидінні таксі, коли його випадково виявили патрульні: правоохоронці зупинили автомобіль з тілом нардепа за порушення ПДР.

Перед смертю політик проводив час в одному з київських ресторанів, де зустрічався з людиною на ім'я Руслан Джамбулатов. Покинувши заклад, Поляков і Джамбулатов півтори години каталися  столицею на авто, після чого нардеп пересів у таксі, де і помер.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини