20 вересня 2021, 07:44

"Цивілізація так і кипить", – жителі Донецька показали нове відео з окупації

Окупований Донецьк остаточно перетворився на копію провінцій з розповідей Чехова, над якими поблажливо посміювалися.

"Цивілізація так і кипить", – жителі Донецька показали нове відео з окупації

Жителі тимчасово окупованого Донецька помітили у темний час доби зграю диких кабанів, які переміщалися у районі Маріупольської розвилки.

Кадри публікує ТГ-канал "Український Діалог".

Зграя диких тварин спокійно розгулювала посеред колись грандіозної транспортної розв'язки, відомої як південні ворота Донецька. До 2014 року неможливо було навіть уявити подібну появу кабанів у межах міста, а тим більше на стику трьох районів обласного центру з божевільним трафіком.

Однак окупація до невпізнання змінила вигляд міста, який приймав Євро - 2012. Тепер вулицями Донецька розгулюють кабани, лисиці та зграї бездомних собак. Місцеві жителі відвикли від вечірніх прогулянок: комендантська година зробила свою справу. Та й піти зубожілим людям нікуди. Зараз ресторани та нечисленні концерти доступні лише "обраної" верхівці "влади".

Раніше стало відомо про намір жителів ОРДО провести великий мітинг. Донеччани незадоволені введенням нових податків на самозайнятих, відсутністю соціальних виплат. Люди відкрито виступають проти "ДНР" і умов життя у так званій "республіці".

Варто відзначити, що Росія серйозно скоротила фінансування "Л/ДНР".

Її ставленики у "республіках" почали підвищувати тарифи на комуналку і ціни, щоб не втратити доходи.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини