17 вересня 2021, 23:32

У "чорному списку" 90 осіб: Україна вводить санкції через вибори у Держдуму РФ – подробиці

Україна введе санкції через вибори у Держдуму РФ, які проводять на тимчасово окупованих територіях України.

У "чорному списку" 90 осіб: Україна вводить санкції через вибори у Держдуму РФ – подробиці

Сьогодні, 17 вересня, на новому засіданні РНБО було прийнято рішення про введення санкцій проти організаторів проведення виборів до Держдуми РФ в ОРДЛО та Криму.

Про результати зустрічі розповів секретар РНБО Олексій Данилов.

"Всі учасники цього процесу, які беруть участь, члени виборчих комісій, агітатори, кандидати, всі спостерігачі, які є офіційними особами на цих виборах, будуть під санкціями нашої країни", - заявив Данилов.

У "чорному списку" опинилися 90 осіб. Обмеження введуть незабаром.

Крім цього, українська влада введе санкції проти семи працівників ФСБ, які брали участь в операції по отруєнню Олексія Навального. Прізвища секретар РНБО не назвав.

Крім цього, на засіданні обговорили фінансування сектора безпеки й оборони, а також щорічну тему - допуск іноземних військових на навчання.

Також в Україні створена система моніторингу олігархів.

Нагадаємо, наприкінці серпня провайдери відключили домен "Страна.UA" після санкцій РНБО. Ресурс підозрюють у співпраці з російськими спецслужбами. Також під обмеження потрапив його власник Ігор Гужва, який з 2018 року ховається в Австрії.

До цього рішення екс-глава Адміністрації президента часів Януковича та його сестра були включені до списку санкцій Росії.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини