Путинський спецназ оточив ліс під Пітером, де "неформали" підтримали Україну та вимагали зміни режиму – росЗМІ
У Ленінградській області путінські силовики провели масштабний рейд на музичний фестиваль, учасники якого нібито вимагали повалення режиму РФ.

Силовики, які захищають путінський режим, увірвалися на неформальний музичний фестиваль у Ленінградській області, учасники якого нібито співали пісні на підтримку України і вимагали повалення Путіна.
Про це в суботу, 22 серпня, пише пов'язаний із силовими структурами РФ Telegram-канал Baza та пропагандистське агентство "РІА Новини".
Так, Baza повідомляє, що спецназ та оперативники оточили лісовий масив у Виборзькому районі та затримали близько 100 учасників вищезгаданого заходу.
Силовики оцепили лес в Выборгском районе Ленобласти, где проходит музыкальный фестиваль.
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) August 22, 2026
Силовики изымают квадрокоптеры и оценивают плакаты с украинской символикой, развешанные рядом с самодельной сценой. Поводом стали песни в поддержку Украины, призывы к смене режима в России pic.twitter.com/oNu7MtS25T
Силовики перевіряють намети та шукають наркотики, а також вилучають квадрокоптери та оцінюють плакати з українською символікою, які повісили учасники фестивалю поряд із саморобною сценою.
Учасники фестивалю нібито співали пісні на підтримку України та закликали до зміни режиму в РФ.
Baza стверджує, що фестиваль проводиться з 2023 року, а його місце проведення до останнього тримається в секреті організаторами і потім "повідомляється тільки для своїх".
Тим часом, пропагандисти з "РІА Новини" називають учасників фестивалю "ліворадикалами".
Раніше Dialog.UA повідомляв, як сотні росіян зібралися біля Верховного суду Росії в Москві на підтримку знятої з виборів до Держдуми партії "Яблуко", яка виступає проти війни в Україні.
Тим часом закордонні аналітики акцентують на страхах Путіна, що посилилися, перед парламентськими виборами і переході Кремля до зачистки навіть підконтрольної опозиції.