Прилєпін наляканий новими ракетами України, які дістають до Москви
Пропагандист Прилєпін заявив, що Україна вже перехоплює ініціативу в дронах і готова бити далі по території РФ, а підлеглі дурять Путіна, доповідаючи йому, що все гаразд.

Російський Z-пропагандист Захар Прилєпін публічно визнав, що Україна швидко нарощує перевагу в безпілотниках і готується до появи балістичних ракет Fire Point, здатних дістати до Москви. За його словами, ситуація змінюється дуже швидко і вже виходить за межі прикордонних ударів.
Він звинуватив російську владу в обмані Путіна і попередив, що за нинішніх темпів війна дійде до Центральної Росії.
Прилєпін пише, що до середини року Україна може отримати ракети дальністю до 850 км., а також різко збільшити масштаб ударних можливостей. Окремо він визнає, що перевага Росії у дронах на фронті, про яку ще недавно говорили впевнено, вже втрачена.
Перелом на фронті
За словами Прилєпіна, Україна вже запускає по території Росії більше дронів, ніж Росія по українській. На окремих ділянках фронту, пише він, співвідношення вже сягає 60 на 40 і навіть 70 на 30 на користь ЗСУ.

Він також зазначає, що сила України вже не лише в окремих дронах, а в цілій системі під назвою "Дельта", де розвідка, наведення та удар об'єднані в єдиний цифровий ланцюжок.
Удари в тил Росії
Прилєпін прямо пише, що якщо Росія не змінить підхід, то удари підуть вже не тільки по Білгороду та Новоросійську, а й по Центральній Росії. На цьому фоні він звинувачує російську систему в самообмані та брехливих доповідях нагору, де продовжують вдавати, що ситуація нібито під контролем.
Раніше, нагадаємо, Dialog.UA вже повідомляв, що Прилєпін не бачить перспектив захоплення Києва та Одеси.
Останні новини
Росія б'є на сполох через атаку ЗСУ новими дронами "Марсіанін": їх неможливо виявити заздалегідь
16:52В Україні посилять графіки відключення електроенергії вже сьогодні – в "Укренерго" назвали причини
16:14До Чорнобиля через два десятиліття повернулися рідкісні птахи й оселилися на даху адмінбудівлі
15:44