Дрони добили підстанцію у Володимирі, та була атакована ТЕЦ в Орлі – у Мережі показали потужні вибухи
Сьогодні вночі ЗСУ завдали повітряних ударів по військових і стратегічних об'єктах у різних областях Росії.
У ніч на 5 листопада дрони повторно атакували електропідстанцію "Володимирська" на території РФ, яка постачає електрику на військові та стратегічні об'єкти. Про це написали російські Telegram-канали.
За даними Telegram-каналів, жителі Володимира рано-вранці 5 листопада чули кілька вибухів у передмісті у районі підстанції. У соціальних мережах показали відео, що підтверджує влучення по стратегічному об'єкту.
Відео публікує Telegram-канал Exilenova+ (Увага, ненормативна лексика!).
Губернатор Володимирської області Олександр Авдєєв у своєму Telegram-каналі підтвердив, що вночі 5 листопада дрони атакували стратегічні об'єкти у регіоні. За його словами, БпЛА завдали удару по енергетичній інфраструктурі у передмісті Володимира. Він також заявив, нібито фахівці приступають до ліквідації наслідків, тим самим вказавши, що атака дронів була успішною.
Електропідстанція "Володимирська" - одна з найпотужніших у Росії. Вона забезпечує електроенергією підприємства не лише Володимирської області, але також Підмосков'я, Іванівської та Ярославської областей.
Міноборони РФ стверджує, що у ніч проти 5 листопада російська протиповітряна оборона над регіонами Росії нібито збила та перехопила 40 українських БПЛА.
Сьогодні вночі ЗСУ завдали повітряних ударів по військових і стратегічних об'єктах не лише у Володимировій області, а й в інших регіонах РФ. Наприклад, під атаку потрапила ТЕЦ в Орлі. Це вже друга атака на ТЕЦ в Орлі. Першу здійснили у ніч проти 31 жовтня. За даними ВМС України, удару по об'єкту завдали крилатими ракетами "Нептун". У результаті було пошкоджено відкритий розподільний пристрій, який здійснює прийом, розподіл і передачу електроенергії.
Раніше стало відомо, що командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді порадив росіянам звикати до блекауту.
Також Генштаб ЗСУ підтвердив успішні удари по кількох стратегічних об'єктах нафтопереробки та нафтохімії Росії.
Нагадаємо, Діалог.UA раніше пояснив, чому диктатор Володимир Путін ніяк не коментує удари по НПЗ.
Останні новини
ГУР попереджає про глобальну загрозу: опубліковано тривимірну схему та дані творців БПЛА "Оріон"
10:06Росія знайшла нового союзника в Азії, який на словах підтримує Україну, але купує російську нафту
09:37