Справедлива розплата: у РФ ліквідовано підполковника Мазжеріна, причетного до військових злочинів на Київщині, – ГУР
У Кемеровській області РФ вибухнув автомобіль із підполковником ОМОН "Оберіг" Веніаміном Мазжеріним, причетним до військових злочинів на Київщині.

25 жовтня 2025 року на території Кемеровської області у Росії був ліквідований підполковник поліції Веніамін Мазжерін, який служив у спецпідрозділі ОМОН "Оберіг", який брав активну участь у скоєнні військових злочинів і масових репресій проти мирного населення на Київщині під час повномасштабного вторгнення2 року.
За даними ГУР, Мазжерін Веніамін Володимирович, 1980 року народження, проходив службу у спецпідрозділі ОМОН "Оберіг" Управління Росгвардії Кемеровської області. Цей підрозділ був причетний до порушень законів і звичаїв війни, а також до злочинів проти цивільного населення на тимчасово окупованих територіях Київської області.
На підставі зібраних доказів і свідоцтв очевидців Офіс Генерального прокурора України відкрив кримінальне провадження проти співробітників "Оберега" за військові злочини.
Ще у квітні 2022 року українська військова розвідка ідентифікувала імена учасників підрозділу та розробила план притягнення їх до відповідальності.
25 жовтня автомобіль, за кермом якого був Мазжерін, вибухнув на території Кемеровської області РФ.
У ГУР МО України наголосили, що за кожен скоєний проти українського народу військовий злочинний акт буде справедлива розплата, а ліквідація Мазжеріна є прикладом неминучого покарання.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, у центрі Ставрополя українська розвідка ГУР ліквідувала трьох російських десантників, які брали участь у бойових діях проти України
Також, нагадаємо, на Запорізькому напрямку українські війська ліквідували російського лейтенанта Василя Марзоєва, сина командувача 18-ї загальновійськової армії РФ.
Останні новини
Швець розповів про "стратегічний обман високого класу" та його наслідки: "Мав змусити противника..."
17:00”У мене у голові тільки одна думка: диверсія”, – Z-патріот звинуватив Кремль у краху економіки
15:50Розгром російських військових під час заходу до Покровська – Z-блогер Разведос влаштував скандал
13:25Окупанти перетворюють Чорне море на мертву зону: у Криму зафіксовано сотні викидів метану – ЦНС
10:41Видовищне знищення російського Shahed кулеметом M134 Minigun показали на відео з вертольота "Мі-8"
09:42Справа "Мідас": Свириденко повідомила про усунення з посади віцепрезидента "Енергоатома" Хартмута
07:11