Дрони пролетіли 1400 км і атакували завод "Газпрому" у Башкортостані – опубліковано відео пожежі
Нафтопереробний комбінат "Газпром нафтохім Салават", який атакували дрони, постачає паливом російську окупаційну армію в Україні.
Українські дрони 17 вересня атакували завод "Газпром нафтохім Салават" у Башкортостані, який є стратегічним об'єктом РФ. Про це написали російські Telegram-канали, повідомляє Диалог.UA.
Місто Салават є найбільшим промисловим центром Башкортостану. Там розташовано багато військових і стратегічних об'єктів. Один із них – нафтопереробний комбінат "Газпром нафтохім Салават". До ньогоналежать три заводи: нафтопереробний, газохімічний і завод "Мономер". Щороку цей комбінат переробляє величезну кількість нафти. Паливо із Салавату отримує російська окупаційна армія.
Відео публікує Telegram-канал Exilenova+.
Глава республіки Башкортостан Радій Хабіров у своєму Telegram-каналі підтвердив, що 17 вересня дрони завдали удару по заводу "Газпром нафтохім Салават". За його словами, підприємство атакували два БПЛА літакового типу. Він визнав, що внаслідок повітряного удару на заводі почалася пожежа, але у подробиці вдаватися не став.
Потрібно зазначити, що місто Салават знаходиться за 1400 км від українського кордону. Удар на заводі "Газпром нафтохім Салават" ще раз підтверджує, що українські БПЛА можуть знищувати військові та стратегічні об'єкти, які знаходяться на дуже великій відстані від державного кордону. Президент Володимир Зеленський вважає, що удари по нафтових об'єктах Росії суттєво вплинуть на здатність російської армії вести війну проти України.
Діалог.UA раніше розповів, що українські БПЛА атакували військовий завод, який виготовляє компоненти для крилатих ракет.
Також ми показали, як українські дрони атакували завод "Лукойла" у Волгограді, який забезпечує паливом російську окупаційну армію в Україні.
Останні новини
Дрони пролетіли 1400 км і атакували завод "Газпрому" у Башкортостані – опубліковано відео пожежі
11:47Український дрон пошкодив комплекс "Сопка-2" у Воронезькій області – російську ППО позбавили "зору"
11:00Ситуація у Куп'янську Харківської області: бої йдуть на підступах до міста – військкор Мірошніков
10:21